Барні килимки

Барний килимок – задай стиль барний стійці!

У європейських і американських барах подібні барні килимки називаються спеціальним словом: « спив-стоп». Призначення цього нехитрого реманенту простої – не дати волозі проникнути безпосередньо на барну стійку, щоб не ушкодити її поверхня. Також саме на такі килимки часто виставляються порожні келихи денцем нагору. Негігієнічно розміщати їх безпосередньо на полку, а от барний килимок ідеально для цього підходить.

Поверхня цього виробу зроблена з маленьких гумових «стрижнів», завдяки яким будь-який келих, навіть самий вузький, буде стояти надійно й стійко. Охороняє гумовий барний килимок і барну стійку від влучення конденсату з холодних коктейлів, чому значно спрощує роботу барменові, якому не прийде кожні дві хвилини протирати поверхня від водяних розлучень.

Найкраще замовити відразу два килимки: один вузький і довгий (на ньому буде розміщатися посуд під стійкою), другий – широкий, прямокутний (безпосередньо для подачі напоїв).

Де купити дешево гумовий барний килимок?

Вибирайте гумові килимки в інтернет магазині Kagura, , що пропонує найширший асортименти подібних виробів за доступними цінами! У каталозі зібрані різні моделі, відмінні по розмірах, колірному оформленні, дизайні, а також матеріалу, з якого вони були виготовлені. Вартість товару залежить від його особливостей, тому тут легко можна придбати гарний килимок для барний стійки недорого або ж віддати перевагу більш дорогим виробам.

Для вас доступний кращий барний реманент провідних європейських і вітчизняних виробників. Довідатися більше про кожну модель можна, звернувшись до співробітників Kagura, які підкажуть, як зробити правильний вибір серед усього асортиментів.