Дошки для піци

Міцна дошка для піци – показник статусу всього закладу!

При виборі ідеальної дерев'яної дошки для піци увага слід обертати на матеріал, з якого вона виготовлена. Краще менше деталей декору, але більш міцне й гарне дерево. Такі дошки служать довше! Усі варіанти, які представлені в наших каталогах – саме такі. Ми співробітничаємо з десятками рестораторів України з 2007 року, і за цей час встигнули зарекомендувати себе на ринку. Ми продаємо тільки те, за що не буде соромно. Тому що наші товари – наша особа. Якщо матеріали – то тільки ті, які не втратять вид і функціональність через роки щоденної експлуатації. Якщо дизайн – максимально універсальний, не вибивається із загального інтер'єру кухні будь-якого закладу. Ви точно знайдете дошку для своєї піцерії в наших каталогах.

Перевага каталогу kagura.com.ua у тому, що тут можна знайти всі! Ми давно працюємо на ринку, вивчили попит і намагаємося задовольняти запити всіх клієнтів. Інтернет-Магазин для будь-якого ресторатора – це зручно! Ви можете не витрачати час на пошук гарного реманенту або посуду, усі можна купити за півгодини. Ми не можемо запевняти вас, що це буде дешево, тому що ми орієнтовані на якість! А висока якість апріорі не може коштувати дешево.

Гарні досточки для піци – в одному магазині!

Ви вибираєте потрібний товар, робите замовлення онлайн або по телефону, і наш кур'єр доправить вам його прямо на кухню! Ви можете купити все в одному місці! Погодитеся, час дорожче. Якщо врахувати якість товарів і обслуговування, - ваша покупка обійдеться вам недорого.