Джигери

Джіггер – «помічник» для бармена

Максимально точна зміна в бару – застава того що ваш прибуток не буде випаровуватися в невідомому напрямку. Та й спроба налити «коктейлі» на око навряд чи сподобається відвідувачам, адже більшість напоїв будуть по-справжньому смачними тільки в тому випадку, якщо гранично точно витримати всі пропорції. Тому купити Джіггер – відмінна можливість здивувати своїх гостей бездоганною комбінацією всіх компонентів.

Подібний виріб являє собою подобу мірної склянки, ємність якого становить приблизно 44 мілілітра для рідин. Зовні такий предмет реманенту виглядає як два з'єднані один з одним підставами різного конуса. Один такий конус завжди має ємність одного джиггера, другий, як правило, може бути довільного обсягу.

У більшості випадків барний Джіггер виготовляється й нержавіючої сталі, завдяки чому він не підданий корозії й не псується через постійний контакт із рідинами.

Барний мірна склянка – як вибрати й купити дешево?

Такий украй необхідний предмет барного реманенту, як Джіггер, найкраще замовити з перевірених джерел, гарантуючих висока якість і надійність свого товару. Інтернет магазин Kagura ідеально підходить для цього!

Тут на вас очікують приємні ціни, різноманітний асортименти різних моделей з нержавіючої сталі й можливість швидко, просто й недорого зробити покупку. Не знаєте, який Джіггер для бару вибрати? Зв'яжіться зі співробітниками магазину, які відповідять на ваші питання, дадуть максимально повну консультацію відносно товарів з каталогу – і зроблять усе необхідне, щоб ви точно не помилилися у своєму виборі.

Уточните актуальну вартість джиггера – і зробіть покупку такого незамінного в барном справі виробу!