Мадлери

Мадлер – головний інгредієнт удалого коктейлю

Сучасний бармен знає кілька сотень рецептів коктейлів, якими можна порадувати своїх відвідувачів. Для більшості з них потрібні спеціальні пристосування, у тому числі, і барний мадлер, призначений для розминання компонентів.

У цього реманенту є «народні» назви-синоніми: толкушка, маточка. Зв'язане це з особливостями використання подібного виробу: у спеціальній ступі, шейкері або келиху за допомогою мадлера розминаються компоненти, дають натуральний сік, що забезпечує неймовірний смак напою для ваших гостей.

Мадлер для бару може застосовуватися для витягу рідини із фруктів, ягід, листів (наприклад, м'яти для мохіто), а також перемішування, перетирання всіх компонентів.

Подібні товари можуть бути виконані з різних матеріалів: дерева, харчового пластику, нержавіючої стали. Відрізняється також і нижня частина мадлера: вона може бути повністю гладкої, щоб не порушувати структуру фрукта або ягоди, а також оснащуватися зазублинами, завдяки яким ягоди й інші компоненти не будуть «вискакувати» з келиха або ступки.

Де швидко й дешево купити мадлер?

Якісний барний реманент запропонований для вас у зручному й максимально зрозумілому для користувачів каталозі інтернет магазину Kagura. Тут можна замовити, що сподобався модель недорого й швидко, вибираючи з різноманітного асортиментів.

Класичний мадлер має свої особливості: це товар довжиною 19 сантиметрів з дерева або металу. Сучасні вироби можуть виконуватися й із пластику. В Kagura ви можете купити будь-які моделі по самих приємних цінах.

Актуальну вартість товару краще уточнити в співробітників магазину, які також гарантують вам максимально повну консультацію й докладні відповіді на будь-які питання.