Ножі Kasumi кераміка

Цирконієва кераміка, з якої виготовляються леза кухонних ножів Kasumi Ceramic, відрізняється найвищою якістю, надаючи лезу міцність і охороняючи його від тріщин і зламів, а також, дозволяє лезу зберігати заводське заточення довгий час. Кераміка гартується при температурі 1500 0С у спеціальних печах, для досягнення особливої міцності. Керамічні ножі не піддані корозії, іржі й окисненню, гігієнічні, легені й прості в обігу. Рукоятки ножів даної серії виконані із чорного поліпропілену з антибактеріальним покриттям.

Інтернет магазин ДОagura.com.ua пропонує придбати оригінальні кухонні ножі з Японії з багатошарової дамаської сталі від провідних світових виробників KANETSUNE, KAI, KASUMI, YAXELL. Найбагатші традиції виробництва, перехідні з покоління в покоління секрети виготовлення високоякісних матеріалів для виробництва клинка дозволяють говорити про виняткову якість, яким мають професійні кухонні ножі з Японії.

Говорячи про історичну спадщину ножових справ майстрів із Країни Висхідного сонця не можна не відзначити продукцію всесвітнього бренда YAXELL, традиції виробництва якого були закладені майстрами з міста Січи - центру японського ножіробства починаючи з XIII століття. Професійні ножі для кухні торговельної марки YAXELL поставляються сьогодні в 27 країн миру. Ножі YAXELL проводяться з високоякісної сталі за унікальною технологією, а рукоятка з мікарти здатна витримувати тривалі інтенсивні навантаження. Такі експлуатаційні характеристики дозволяють протягом багатьох років ефективно використовувати ножі кухонні керамічні YAXELL у самих твердих режимах готування.

Мікарта, використовується у виробництві рукояток ножів YAXELL, відрізняється строгим і стильним зовнішнім виглядом. Міцність покриття мікарта дозволяє використовувати цей матеріал у виробництві рукоятей для бойових тактичних ножів, споконвічно призначених для експлуатації в умовах підвищеного навантаження.

Ножі KASUMI - це кухонні інструменти найвищої якості, які користуються заслуженим авторитетом у майстрів професійної й домашньої кухні. Вишуканий дизайн доповнюють деякі особливості конструкції, створеної з урахуванням можливостей і пріоритетів європейського споживача. Кожна модель, кожна лінія клинка й рукоятки дороблені до досконалості й вивірені з ювелірною точністю. Японські кухонні ножі KASUMI ідеально збалансовані й дозволяють майстрові швидко й максимально точно впоратися з поставленим завданням.

Дуже популярні на професійному ринку ножі кухонні керамічні, виготовлені за унікальною технологією із застосуванням ультрасучасних матеріалів.

Кращі кухонні ножі керамічні створюються з надтвердої цирконієвої кераміки (фіаніта), приближення по своїх характеристиках до природного алмаза. Такий матеріал одержують за допомогою високотемпературного синтезу, що гарантує виняткову твердість керамічних ножів і можливість різати без заточення довгі роки.

Ножі японські кухонні KANETSUNE, KAI, KASUMI, YAXELL пройшли сертифікацію в Міжнародних Організаціях Стандартизації 9001 і 14001. Леза ножів виготовлені з ультраякісної багатошарової нержавіючої дамаської сталі, а точніше - із взаємно перетинаються шарів твердої високовуглецевої і гнучкої низьковуглецевої сталі. Серцевина виконана з надтвердого сплаву кобальту.

Якісні кухонні ножі з Японії не піддані корозії, відрізняються одночасно високими показниками гнучкості й твердості, і, здебільшого, є не чому іншим, як твором мистецтва ручної роботи. Автоматизація в технологічному циклі має місце виняткове на етапах вакуумного кування й загартування.

Детальне писання серії