Пробки для шампанського

Помпа для шампанського – дбайливо зберігаємо коштовний напій.

Шампанське – напій переможців, напій торжествуючих, краще доповнення для свята й просто для гарного настрою. Вакуумна помпа для шампанського – відмінний аксесуар, що дозволяє зберегти всі смакові відтінки цього алкоголю.

Цей барний реманент необхідний для кожного суспільного закладу, де шампанське подається не в пляшках, а в келихах. Виріб дозволяє довгий час зберігати шампанське, при цьому, воно буде свіжим і смачним. Вакуумна кришка перешкоджає проникненню повітря в пляшку. У комплекті можуть бути додатково запропоновані змінні кришки.

Купуємо помпу для шампанського швидко й дешево.

В інтернет магазині Kagura можна купити помпу для шампанського можна дуже просто й недорого. До ваших послуг моделі, відмінні по зовнішньому вигляду, функціональності й своєї вартості.

Ви можете замовити будь-який виріб з каталогу, додатково поставивши цікаві вас питання співробітникам Kagura, які нададуть повну, доступну консультацію. Купити будь-який барний реманент у цьому магазині можна дивно легко. Порадують вас і приємні ціни, і по-справжньому гідний сервіс.