Японські ножі KANETSUNE

Кухонні ножі Kanetsune - одні з найкращих професійних кухонних ножів, які ви коли-або бачили. Канетсуне-Сан є представником одного з найстарших збройових пологів у Японії в місті Seki, передавальних свої знання з покоління в покоління.

На сьогоднішній день кухонні ножі Kanetsune являють собою комбінація найстарших традицій і сучасних технологій. Кожний ніж виковується вручну зі сталі "широгами" (білий папір) і обкладається візерункової нержавіючої дамаською сталлю, здавна використовується в японських самурайських мечах. Це надає кухонним ножам Kanetsune неперевершену гостроту й міцність. На кожному клинку коштує іменне клеймо майстра. Збалансованість кухонних ножів Kanetsune, гострота й ідеальна форма рукояток із сандалового дерева робить ці ножі кращими в сегменті ножів з однобічним заточенням.

Не секрет, що гарні кухонні ножі в арсеналі професійного кухаря не менш важливі, чому якісні продукти й інгредієнти для готування блюд. Найбагатший вибір оригінальних ножів, представлених виробниками Іспанії, ножі для кухні з Німеччини, Франції, Японії, як втім і колосальна кількість митецьких підробок на сучасному ринку.

Заслуженою популярністю користуються японські ножі кухонні в Києву, представлені на вітрині нашого електронного магазину. Якісні кухонні ножі від таких авторитетних брендів, як KANETSUNE, KAI, KASUMI, представлених на нашій вітрині в рекламі не мають потреби. Здобуваючи ножі японські кухонні для професійної роботи на кухні, майстер одержує у своє розпорядження зручний і практичний високоякісний аксесуар, що дозволяє з гарантовано відмінним результатом робити самі трудомісткі операції.