Японські ножі KASUMI

ЯПОНСЬКІ НОЖІ З ДАМАСЬКОЇ СТАЛІ KASUMI.

KASUMI — лідируючий бренд Японії на світовому ринку професійних ножових виробів. Ножі KASUMI виготовляються компанією Sumikama Cutlery у столиці ножових виробів місті Січи. Президентом компанії є п. Кацумі Сумикама (Katsumi Sumikama).

KASUMI є спадкоємцем традицій ери Муроматі (1338-1573) і веде свій початок від легендарного майстра самурайського меча Канемото Магороку. Сучасні технології в комбінації з багатовіковим досвідом і прадавнім відношенням до традиційного японського мистецтва створення меча дали дивний результат, який втілився у виробах KASUMI. В XXI столітті ножі KASUMI розкрили мистецтво прадавніх майстрів у новій якості.

Ножі KASUMI — це інструменти найвищої якості для професійної й домашньої кухні. Ножі відрізняються чудовим дизайном. Клинки, породжені в Країні висхідного сонця, створені з урахуванням потреб європейського виробника. Одночасно вони несуть у собі риси японської культури виготовлення ножів. Кожна форма, лінія клинка й рукояті відпрацьовані й вивірені з ювелірною точністю. Ножі прекрасно збалансовані.

Чудові ріжучі властивості ножів і інших ріжучих інструментів KASUMI забезпечує сталь VG-10 (V-Gold № 10). Спеціально створена саме для ножових виробів, VG-10 має унікальний комплекс властивостей — міцністю, високою твердістю 60-61 HRC, разом з тим необхідною в'язкістю, високою корозійною стійкістю. Ця сталь розроблена японською компанією Takefu Special Steel Co., Ltd, випускається невеликими партіями.

Питання: " Як вибрати кухонні ножі з дамаської сталі?" більшість із нас задає собі зовсім свідомо, адже всім відомо - клинки, виготовлені за такою технологією міцні й гнучкі, дуже довго тримають заточення, при цьому не розфарбовуючись. Але не все знають, що високовуглецеві стали, які використовуються при виготовленні "дамаських" ножів піддаються корозії, а виходить, такий кухонний ніж залишається підданим впливу різних середовищ, що скорочує строк його експлуатації.