ANCAP Італія

Немає жодного товару в цьому розділі.

Компанія ANCAP була заснована в 1964 році: засновник, Джузеппе Бочині, раніше відомий у якості експерта й знавця ринку порцеляни й порцелянових декоративних виробів, вирішує сам стать виробником і виготовляти тільки якісну продукцію, 100% зроблену в Італії.

За кілька років, ANCAP зміцнив свою позицію на ринку, добився ідеального балансу між мистецтвом і технологією, у комбінації якості й різноманітності асортиментів, що може гарантувати тільки завод з усіма циклами виробництва. Ця риса є відмітною протягом 40 років, це те до чого прагне й на чому фокусується компанія ANCAP.

Площа заводу займає 20 тис. м², кількість співробітників становить 170 людей. Також компанія ANCAP має велику дистрибуційної мережею в Італії й за рубежем: сьогодні ANCAP є впливовою компанією, із трьома основними підрозділами:

- Роздрібні підрозділи структуровані так, щоб відповідати як можна більш широкому спектру різних потреб ринку, від безцінних класичних моделей до самих новаторських дизайнерських тенденцій.

- Підрозділ HoReCa, яке відповідає будь-якому професійному запиту з новими ідеями або відновленням яких-небудь елементів.

- Кавове підрозділ, який забезпечує кав'ярні, надаючи самий зроблений інструментарій.

Порцеляна – ця подоба чарівництва, престижу, благоговіння, з аурою величі й елегантності, чарівність незачеплена часом. І, у контексті з безпомилковим італійським стилем, порцеляна асоціюється з компанією ANCAP.

Постійно розвивається творча компанія ANCAP ідентифікується певними стандартами якості й може запропонувати широкий вичерпний асортименти для будь-якого закладу.

Офіційний сайт: ancap.it