Каструлі з нержавіючої сталі

Наш інтернет магазин посуду в Києву представляє каструлі з нержавіючої сталі провідних світових виробників - іспанських компаній Lacor і Wins у різноманітному асортиментах по найпривабливіших цінах. Як і німецький посуд з нержавіючої сталі, посуд цих безумовних авторитетів профільного ринку гарантує, як хатній господарці, так і професіоналові високі експлуатаційні характеристики, ефективність і комфорт у використанні. Посуд нержавіюча, сталь якої містить у своєму складі хром і нікель у співвідношенні 18%/10% (відповідно) має високу хімічну стійкість і міцністю, служить значно довше чому більшість виробів конкурентів зі стандартної нержавіючої сталі.

Каструлі Wins

Посуд з нержавійки іспанської ТМ Wins відрізняється бездоганним дизайном, ергономічністю, розумною ціною й екологічною безпекою (абсолютно весь посуд Wins, як ми вже відзначили, виготовляється з кульгаве-нікелевої медичної сталі 18/10). Каструлі Wins комплектуються сендвіч дном, що майже вдвічі скорочує час готування без будь-якої втрати смакових якостей готового блюда. Кількість зберігаються вітамінів при цьому значно збільшується.

Каструлі Wins оснащуються двома ручками, які кріпляться до корпуса методом крапкової пайки. Така особливість кріплення дозволяє без побоювання брати каструлю за ручки в процесі варіння. Масивна кришка, вхідна в комплект поставки щільно прилягає до стінок каструлі, гарантуючи тим самим герметичність робочого обсягу й скорочення кількості води, потрібно для готування, а іноді й можливості готування у власному соку.

Каструлі Lacor

Як і кухонний посуд з нержавіючої сталі з Німеччини, посуд іспанському ТМ Lacor - гарантовано вдалий вибір. Ціна будь-якого комплекту, що складається з каструлі й кришки на вітрині нашого магазину більш ніж виправдана його функціональними можливостями, комфортом в експлуатації, довговічністю й надійністю. Іспанський виробник подбав про різноманітність свого асортиментів, що дозволило нам запропонувати найбагатший вибір якісних каструль різного обсягу, форми й конструкції. Усі моделі поєднує загальні гідності - міцність, зносостійкість і довговічність нержавіючої стали з якої вони виготовлені.