Бразильські ножі TRAMONTINA

ТМ Трамонтіна – це один з найбільших виробників не тільки кухонних ножів, але й ножів для туризму й спорту. Продукція цього виробника користується заслуженою популярністю в усьому світі. Засновником компанії в 1911 році був Валентин Трамонтіне, який відкрив на території Південної Бразилії невеликий ковальський магазинчик. Після його смерті в 1939 році справу продовжила дружина Еліза, яка змогла розвити компанію завдяки вдосконаленню технології виробництва й, як наслідок, поліпшенню якості продукції. З 1949 року компанію очолював їхній син Валентина разом з діловим партнером Риємо Скомаззоном.

На даний період фірма Tramontina має 10 виробничих підприємств і мережа представництв по всій планеті. Доступна цінова політика поряд із численними позитивними відкликаннями зробили продукцію цього бренда досить популярної. Україна не стала виключенням. На сьогоднішній день ця торговельна марка не має собі рівних завдяки ідеальному співвідношенню якості й ціни. Показово, що навіть китайські підробки не можуть конкурувати з Tramontina, незважаючи на те, що ціна їх значно нижче.

У нашому магазині представлений різноманітний асортименти ножів, призначених для різного цільового використання, тому кожний покупець зможе вибрати продукцію, що відповідає його індивідуальним потребам.