Кондитерські штампи

Штамп кондитерський – прикрашаємо торти швидко й легко!

Чудові пропозиція для декору тортів і вашої випічки, яке можна використовувати як у домашніх умовах, так і для готування десертів у кафі й ресторанах. Відбиток кондитерський – це саме те, що потрібно, щоб прикрашати торти просто й із задоволенням!

Застосовувати подібні трафарети може як досвідчений професіонал, так і новачок, який прагне спробувати себе в створенні кондитерських шедеврів. Ви можете нанести на відбиток харчовий барвник або крем, щоб передрукувати його на поверхню торта, так і зробити навпаки: вилучення, яке утворюється від штампа, заповнити мастикою, шоколадом, крется або іншими смакотами.

Kagura – здобуваємо кондитерський реманент дешево й просто!

Потрібний штамп кондитерський швидко й недорого? Скористайтеся пропозицією від інтернет магазину Kagura, який зібрав для вас кращі моделі в одному каталозі. Ви можете самостійно ознайомитися з вартістю виробів, їх особливостями – і зробити свій вибір, або ж звернутися по допомогу до співробітників магазину. Перш, ніж купити той або інший товар, ви можете одержати максимально повну консультацію. Замовте кондитерські штампи за приємними цінами!