Японські ножі YAXELL

Ножі Yaxell по праву вважаються одними із кращих Японських кухонних ножів. Проводяться ці ножі в місті Січи (Seki), який з XIII століття є центром японського ножіробства. Виробництво ножів Yaxell було засновано в 1932 році й на сьогоднішній день продукція цієї компанії поставляється в 27 країн миру. При виробництві ножів, компанія Yaxell використовує ексклюзивні технології термообробки стали, результатом яких є висока гострота й стійкість ріжучою крайки ножа.

Професійні кухарі для комфортної роботи на кухні дуже часто вибирають якісні кухонні ножі, виготовлені в Японії. Не секрет, що ножі кухонні японські - це зовсім унікальний продукт на сучасному ринку кухонної кухарської атрибутики. Ножі кухонні японські - це комбінація багаторічних традицій, колосального досвіду із застосуванням новітніх технологій і ультрасучасних матеріалів, твердим контролем якості виробу на всіх етапах його виробництва.

Ті, хто ухвалює розв'язок купити ножі для кухні від таких знаменитих брендів, як KANETSUNE, KAI, KASUMI одержує унікальну можливість перетворити свою роботу на кухні в справжнє задоволення.

Наш інтернет магазин посуду в Києву - це розумна й доступна альтернатива!