Серія GOU (101 шар)

 

У перекладі з японського, GOU означає «чудовий». И дійсно, ножі із цієї серії просто не можуть називатися інакше. В основі клинків на ножах цієї серії лежить японська порошкова сталь SG2. Ця сталь має чудові властивості: по-перше, твердість цієї сталі досягає 63 HRC, а це дуже серйозна цифра, і ножі з такою твердістю будуть зберігати бритвене заточення дуже тривалий час; по-друге, сталь SG2 має дуже високий зміст вуглецю. При виробництві стали прокатним методом, добитися такої концентрації вуглецю просто неможливо, тому при виробництві цієї сталі використовують порошковий метод. При формуванні ріжучою крайки ножів зі сталі SG2, на самому кінчику крайки формується мікропилка з карбідів вуглецю. Ця обставина наділяє ножі серії GOU неперевершеною якістю різання, і після роботи з таким ножем нічого іншого в руки брати не хочеться.
Але маю таку твердість і великий зміст вуглецю, сталь може бути небагато тендітної. Отут на допомогу приходить технологія виготовлення дамаської сталі. На ножах серії GOU, сталь SG2 по обидві сторони закована в 50-ти шарові пакети зі сталей різної твердості, з різним змістом вуглецю. Що вийшов 101-але шаровий пакет має чудові ріжучі властивості, дуже високу твердість і, при всім цьому, не боїться механічних навантажень.
Рукоять виконана з мікарти — сучасного матеріалу, який має кращі якості чому дерево й звичайний пластик, абсолютно не контактує з водою, не насичується харчовими заходами й має гідну міцність.
У результаті, одержуємо ножі, які задовольнять кожного, будь те домогосподарка іл кухар зі світовим ім'ям.