Силіконові форми для випічки Silikomart

На вітрині нашого електронного магазину в різноманітному асортиментах представлена продукція відомої італійської торговельної марки Silikomart - виробника аксесуарів і силіконових форм для делікатесної й солодкої випічки. 10 років успішної роботи на ринку й впровадження у виробництво інноваційних технологій дозволило компанії зайняти лідируючі позиції у своєму сегменті, а нам - поповнити свій асортименти кращою продукцією по більш ніж привабливій ціні.

Силіконові форми для випічки кексів у духовці Silikomart виготовляються з добірної високоякісної екологічно безпечної сировини (рідкого, на 100% харчового силікону LSR) гарантуючого високу стабільність і термічну стійкість у порівнянні з аналогами. Форми силіконові для випічки від ТМ Silikomart - це ресурс в 3000 циклів випічки/заморожування, це значний діапазон витримуються температур ( від – 60°C до + 230°C)!

Завдяки тривалій термічній обробці в процесі виробництва (порядку 7 годин), силіконові форми для випічки печива й кексів Silikomart повністю позбуваються від будь-яких токсичних домішок.

Форми для випічки із силікону Silikomart, які представляє на вітрині наш інтернет-магазин, як свідчать численні відкликання домогосподарок виявляються оптимальними в співвідношенні ціна/якість, у зручності готування й відході, гарантують прекрасний результат у процесі випічки справжніх кулінарних шедеврів.

Щоб остаточно розвіяти всі Ваші сумніви й недовіра у зв'язку з відносно новим на нашому ринку харчової кулінарної атрибутики матеріалом, давайте розберемося, що ж за матеріал пропонують нам італійські виробники й дійсно чи гумові форми для випічки із силікону LSR так безпечні, як нас запевняють.

Небагато про LSR

Помітимо, що високоякісний рідкий силікон LSR дійсно не містить ніяких агресивних і токсичних компонентів. Поверхня виробів із цього матеріалу абсолютно безпечна в зіткненні із продуктом, уживаються нами згодом у їжу, причому у всьому діапазоні припустимих технологічним процесом випічки температур. На 98% силіконові форми Silikomart полягають властиво з рідкого силікону LSR і тільки на 1,5% з барвника.

Як обробляється силіконова форма в процесі виготовлення

Будучи відполірованої й очищеної від сторонніх технологічних фрагментів, що залишилися після уливання рідкої маси у форму, заготовка відправляється в спеціальну піч, де "нудитися" при температурі 220°- 230°C залежно від товщини. Як уже було сказано, на цьому етапі всі токсичні компоненти, що залишилися, повністю нейтралізуються й віддаляються.

Технологічний процес обробки дозволяє одержати чудовий результат. Готові силіконові форми для випічки маффінів, печива й кексів Silikomart із часом зберігають первісну форму, мають виняткову гнучкість без шкоди для структури матеріалу навіть при знижених температурах, практично не зношуються навіть при інтенсивній експлуатації, захищені антипригарним покриттям. Ніякого заходу ( на відміну від форм-підробок, масово реалізуються на вітчизняному ринку) у процесі випічки в мікрохвильовій печі й духовці не поширюють.

Якщо результат Ваших праць і здоров'я Вам не байдужні, ми пропонуємо не експериментувати й купити в Києву силіконові форми для випічки оптом від ТМ Silikomart. Помітьте, наші ціни так само апетитні, як кекси, спечені у формі Silikomart. Можлива поставка по Україні.

Інтернет магазин посуду в Києву ДОagura.com.ua - опікуйтеся тільки про приємний!