Ножі кухонні

Якісні ножі для кухні - обов'язкова складова арсеналу професійного кухаря й гарної господарки. На щастя сучасний ринок готовий порадувати прихильників гострих і якісних кухонних клинків різноманітним асортиментами й найбагатшими можливостями вибору. Знамениті німецькі кухонні ножі, японські кухонні ножі, ножі із найміцнішою стали виробництва Іспанії, Франції сьогодні стали синонімами гарантовано високої якості, визначивши для себе пріоритетне місце на кухнях кращих кухарів миру.

На нашій вітрині представлена продукція провідних торговельних марок, у числі яких Lessner, Arcos, KANETSUNE, KAI, KASUMI. Купити кухонні ножі з Німеччини, Японії, Іспанії або набори ножів від провідних виробників, представлених на нашій вітрині - значить зробити одну із самих вигідних і довгострокових інвестицій у якість, комфорт, довговічність і надійність. Саме так, по численних відкликаннях професійних кухарів і домогосподарок, що вже встигнули купити ножі для кухні у магазині ДОagura.com.ua, можна охарактеризувати продукцію, представлену на нашій вітрині.

Єдине, до чого не відразу звикають користувачі високоякісних ножів з Японії або, приміром, з Іспанії - їх виняткова гострота, про що потрібно постійно пам'ятати. Крім цієї безсумнівної гідності ножі, представлені на нашій вітрині мають поруч інших, не менш істотних переваг, виявляються в:

  • оптимальному співвідношенні гнучкості й твердості;
  • відсутності окисних процесів на поверхні леза;
  • абсолютної стійкості до корозії, відсутності характерного металевого запах і післясмак при нарізці;
  • можливості надтонкої нарізки м'яса, риби, фруктів і овочів;
  • відсутності необхідності в систематичному заточенні.

Професійні куті ножі виготовляються із цільного шматка металу, проходити високотемпературну обробку. Такі ножі ідеально збалансовані, що дозволяє добитися в процесі нарізки й готування блюда професіоналом виняткової ефективності й продуктивності. Використання у виробництві французької сталі вищої якості, містить у своєму складі легуючі добавки - ванадій і молібден дозволяють добитися виняткової стійкості клинка й леза до агресивних хімічних і механічних впливів. Так, наприклад, твердість стали, з якої виготовляють професійні ножі для кухні Acros, по шкалі Роквелла становить без малого 50-60 одиниць!

Кухонні ножі для риби, м'яса, виготовлення суши, набори ножів, самозагострювальні кухонні ножі, купити які Ви зможете в нашому електронному магазині, дозволять Вам без праці, а найголовніше, у стислий термін проробити колосальний обсяг підготовчих робіт. Вони позбавлять Вас від надмірних фізичних і тимчасових витрат як у процесі нарізки, так і в процесі догляду за ножами, дозволяючи при цьому створювати справжні кулінарні шедеври.