Форми для піци

Гарна форма для піци – секрет італійської піци!

Правильна форма для піци – як гарний килимок для суши: одна зі складових смачного блюда. Якісне покриття, оптимальна товщина дна й висота стінок допоможуть добитися всіма улюбленої хрусткий рум'янок скоринки піци. Чим відрізняється форма для випічки піци в нашому інтернет-магазині від форм у багатьох інших? Матеріалами, з яких вона виготовлена! І покриття, і сам метал – безпечні для здоров'я матеріали, не токсичні, довгострокові.

Піцу за всіх часів і у всіх кухнях миру завжди пекли на круглій формі. Одна із самих популярних – фокачча. Ця стародавня універсальна кругла (хоча іноді й прямокутна) форма реформувалася, удосконалювалася й прийшла в наше використання. З нею можна є справжню італійську піцу на тонкому хрусткому тесті в будь-якому куточку миру. Італія може бути ближче, чому ви думаєте :)

Можна замовити товар сьогодні й одержати його в цей же день!

Каталоги магазину kagura.com.ua надають величенний асортименти товарів по кожній категорії, які доступні в продажі щодня, за доступною ціною, зі зручною доставкою в максимально короткий термін. Вам не потрібно мотатися по місту по магазинах у пошуках якісного встаткування для своєї піцерії. Усі можна купити, не виходячи навіть із будинку. Ви робите замовлення онлайн або по телефону, оформляєте доставку на потрібну адресу, і одержуєте товар кур'єром. Усі просто. Усі зручно. І головне – усі надійно. Вартість кожної позиції уточнюйте в менеджера. З нами купити форму для піци легко й приємно ;)