G.Benedikt Чехія

Компанія G.Benedikt перебуває в Чехії в місті Карлови Вари й належить до найвідоміших заводів з виробництва порцеляни не тільки в Чехії і Європі, але й в інших крапках миру.

Вона була заснована в 1882 г. у районі Двори, братами Бенедикт – звідси і її первісна назва “Gebruder Benedikt” і незамінний логотип, який залишився незмінним протягом усіх років існування компанії.

Компанія G.Benedikt – європейський виробник порцеляни для готелів, ресторанів і закладів громадського харчування.

Виробничі потужності із сучасним устаткуванням і кваліфікованими робітниками дають можливість пропонувати професійним клієнтам безліч різних форм, які додадуть дух гостинності.

На сьогодні компанія представлена 3-мя брендами:

- G.Benedikt - Чеська Республіка
- Lilien - Австрія
- Langenthal - Швейцарія

Основна місія G.Benedikt: якість і ціна – непереможні, тому дана торговельна марка стала однієї з найбільше продаються. Частка продажів на чеському ринку становить більше 70%.

Порцеляна під брендом G. Benedikt виділяється як винятковою механічною міцністю в класичному виконанні (серії Basic, Princip, Melodie), так і новими тенденціями на ринку посуду (серії Essklasse, Country Range, Lifestyle). Ці оригінальні форми завоювали довіру замовників в усьому світі.

Довіряйте традиціям з маркою G.Benedikt – одержите гарантію більш 130 років досвіду найвищої якості з успішними інноваціями.

Офіційний сайт: hotelovy-porcelan.cz