Churchill Англія

Компанія Churchill – більш 200 років досвіду, інновацій і ентузіазму. Churchill – це ведучий виробник порцеляни у Великобританії, який пропонує високо-функціональні інноваційні продукти, в умовах постійно мінливих вимог ринку.

Як один з провідних світових виробників порцелянового посуду, компанія має довгу історію виробництва продукції високої якості в індустрії гостинності. Компанія Churchill, заснована в серце регіону Potteries з 1795 року, у якості однієї з установчих компаній Sampson Bridgwood, поступово розбудовується, будує сильну репутацію як інноваційний і надійний постачальник якісних продуктів для сервіровки стола.

Сьогодні, використовуючи багатий історичний досвід і бажання впроваджувати останні технологічні досягнення, бренд Churchill має солідне світове визнання й сильну виробничу репутацію. Міжнародна присутність товарів постійно розширюється й на сьогоднішній день, продукція використовується в професійному сегменті в більш ніж 70 країнах по усьому світу, завдяки сильній і глобальній дистриб'юторській мережі (більш 508 партнерів).

Успіх компанії також полягає в добре організованій сімейній історії. Родина Roper як і раніше володіє значною часткою в бізнесі, забезпечуючи турботу про традиційні цінності компанії.

Присутність компанії на Лондонській фондовій біржі в 1994 році довело, довговічність бренда Churchill і визнало її істотною й глобальною компанією на світовому ринку.

Професіонали вимагають краще для презентації - і вибирають продукти з перевіреною репутацією.

Офіційний сайт: churchill1795.com