Мірні склянки й мензурки

Мірна склянка – точно, як в аптеці!

Існує трохи складових барного мистецтва. Мова йде про видовищності, професіоналізмі, де кожна дія виконується з конкретною метою, де сили не витрачаються впусту, а також про максимальну точність. Для того щоб коктейль був зробленим, часом досить усього краплі конкретного інгредієнта або рівно 28 з половиною грамів певної рідини. Саме тому для вас необхідна мірна склянка для бару, який дозволить робити точні виміри й пригощати своїх гостей коктейлями з ідеальними пропорціями.

Такий предмет реманенту може бути виготовлений з різних матеріалів. До ваших послуг можливість замовити склянка зі скла або прозорого пластику. Якщо мова йде про ємність із розподілами, нанесеними на поверхню, найкраще віддати перевагу скляним моделям.

Висока якість мірних склянок – це застава бездоганних коктейлів, здатних здивувати кожного гостя вашого закладу.

Як купити мірну склянку дешево й швидко?

Подібний барний реманент повинен бути виготовлений професіоналами, адже нанесення розподілів вимагає певних перевірок, щоб ви могли відміряти необхідна кількість того або іншого інгредієнта з філігранною точністю.

Купити недорого такий барний аксесуар найкраще, скориставшись каталогом інтернет магазину Kagura, де зібрані різноманітні моделі, ідеально придатні для вашого закладу, здатні полегшити роботу бармена.

Скляна мірна склянка за приємною ціною – ідеальна класична пропозиція, яка спростить готування коктейлів, зробить цей процес максимально приємним. Для вас доступний різноманітний асортименти, гарний сервіс і швидка доставка. Не забудьте запитати в співробітників магазину, яка актуальна вартість товару в цей момент.