Hendi

Група HENDI – лідер на європейському ринку професійного встаткування для підприємств громадського харчування. Бренд HENDI широко відомий і користується більшою повагою серед кухарів-професіоналів і рестораторів. Ми впевнені, що їхні колеги із країн СНД по гідності оцінять висока якість, надійність і функціональність продуктів торговельної марки HENDI.

Голландська фірма HENDI була заснована в 1933 р. Головний офіс фірми HENDI і фабрики по виробництві встаткування перебувають у Нідерландах, де так само розташований її центральний склад. До складу групи входять філії в Австрії й Польщі, а також торговельне представництво в Німеччині. Клієнтами HENDI є сотні дистриб'юторів у всіх європейських країнах. HENDI – один з основних постачальників для торговельних мереж METRO CASH&CARRY.

Фірма HENDI пропонує різноманітний асортименти високоякісних товарів, задовольняють потреби як нового, так і вже функціонуючого ресторану, їдальні, бару, магазину. Усі товари, які HENDI має у своїй торговельній пропозиції, можна розділити на дві основні групи: технологічне й електромеханічне встаткування, а також кухонний, барний і столовий реманент.

Представлені, на нашому сайті, товари відповідають усім вимогам відносно норм гігієни й безпеки НАСР і РЄ. Більшість має також сертифікат відповідності РСТ.