Металеві форми Lacor

Металеві форми для випічки кексів, рознімні форми для випічки тортів, форми для піци з антипригарним покриттям і іншу продукцію всесвітнього відомого іспанського бренда Lacor віддають перевагу тим, хто має намір насолоджуватися всіма гідностями й перевагами випічки й блюд, приготовлених кухарями п'ятизіркових ресторанів не залишаючи власного будинку.

іспанський посуд, Що Прекрасно зарекомендував себе, Lacor, створюється з урахуванням високих стандартів і найсуворіших вимог професійної кухні, гарантовано порадує Вас своєю винятковою якістю. Посуд і аксесуари для кухні виготовляються з високоякісної гігієнічної нержавіючої сталі 18/10. Кришки і ємності оснащуються ручками, що не гріються. Найкращих рекомендацій заслуговують каструлі з потрійним дном і сковороди з антипригарним покриттям. Увесь модельний ряд посуду Lacor, включаючи форми для випічки маффінів і форми для випічки хліба, відрізняє дві ключові переваги: висока якість і ефектна стильний сучасний дизайн.

Іспанський посуд для будинку Lacor проводиться вже більш 50 років. Орієнтир на професійний ринок визначив найвищі стандарти й вимоги до технологічного процесу й використовуються матеріалам з першого дня підстави концерну. Однієї з характерних рис іспанського виробника - найширший асортименти пропонується продукції розраховуючи на смаки й переваги максимальної кількості шанувальників справжнього іспанської якості.

Стійкість до механічного впливу й деформації, довговічність, екологічна безпека використовуються матеріалів відносять продукцію ТМ Lacor до розряду кращого посуду для кухні у світі.

Інновації, застосовуються в конструкціях посуду Lacor (у т.ч. колекція Trimetal від Lacor посуду з потрійним дном) дозволяє скоротити час готування їжі, зберегти максимальну кількість вітамінів за рахунок скорочення часу термообробки.

Наш інтернет магазин посуду в Києву пропонує Вам особисто переконатися в об'єктивності сказаного й придбати комплект якісного й стильного посуду Lacor по найпривабливішій ціні.