Bormioli Rocco (Італія)

Завдяки можливості об'єднати прадавнє вміння й пристрасть майстрів склодувів з технологією сучасних промислових процесів, компанія Gruppo Bormioli Rocco (Італія), розташовуючи 9 підприємствами, 3 майстернями по розпису й 11 торговельними крапками, є на сьогоднішній день одним з основних діючих осіб не тільки ринку Італії, але й усього миру, де вона успішно втілює стиль Made in Italy.

Вишуканий дизайн продукту і його безперервне відновлення, дозволило бренду Bormioli Rocco стати синонімом якості для мільйонів користувачів і для професіоналів області.

Матеріал, з якого виготовляється професійний посуд Bormioli Rocco, являє собою щось середнє між кришталем і склом. На відміну від традиційного кришталю воно створюється з додаванням оксидів барію й потасія, а не оксиду свинцю. Особлива прозорість і «кришталевий» дзенькіт фужерів досягаються за рахунок похідного матеріалу – кришталевого скла «Star Glass». Завдяки спеціальній термічній обробці (загартовуванню), скляний посуд Bormioli Rocco здобуває особливу стійкість до різкої зміни температур і механічним впливам. На загартованому посуді в процесі використання не утворюється відколів і подряпин, тому фужери, склянки, тарілки й салатники Bormioli Rocco витримують багаторічні інтенсивні навантаження, зберігаючи свій первісний вид набагато довше, у порівнянні зі звичайним склом.

Офіційний сайт: www.bormiolirocco.com