Посуд для сервіровки APS (Німеччина)

З 1933 року компанією APS у Німеччині було запущене виробництво високоякісних виробів повсякденного користування, включаючи предмети кухонного реманенту для ресторанів, барів і готелів. Головним завданням, як і кілька поколінь назад, компанія вважає відповідність випускається продукції ( серед якої найбільш відомий високоякісний кухонний реманент) актуальному стану ринку.

Компанія допомагає оригінально оформити будь-який стіл. В асортиментах виготовляється APS реманенту представлені різні предмети сервіровки, починаючи із блюд, підношень, ваз і етажерок, і закінчуючи чафіндішами й свічниками. Сервірувальні блюда, підношення, етажерки й підставки для десертів незамінні при організації банкетів або шведських столів. Для закладів, що прагнути здивувати свого гостя оригінальним підходом до сервіровки, APS пропонує дуже цікаві моделі, наприклад фігурні дошки-підношення для викладення риби й м'яса.

Усі вироби кухонного реманенту виконані з нержавіючої сталі з використанням високоякісних пластмас і твердих порід дерева. Також асортименти продукції APS вигідно відрізняє висока якість полірування. Головні переваги пластикового посуду кухонного реманенту APS: не усмоктує заходи, не б'ється, дуже зручна у використанні.

APS пропонує широкий вибір усіх необхідних товарів кухонного реманенту для професійної сервіровки за доступними цінами, виконаних у кращих традиціях німецької якості й сучасного дизайну.