Барні штопори

Штопор – предмет першої необхідності для вашого бару

Штопор являє собою виріб, призначене для витаскування пробок із пляшок з напоями. Існує кілька варіантів подібного барного реманенту:
• Стаціонарний штопор, який ідеально підходить для використання його в закладах,
• Штопор переносний, кишеньковий, який завжди можна брати із собою. Відрізняється меншою функціональністю й вимагає додавати значні фізичні зусилля, щоб відкрити одну пляшку.
• Автоматичні моделі, які дозволяють упоратися навіть із самими міцними пробками буквально за кілька секунд. Автоматичний штопор – відмінна пропозиція для вашого бару, яке значно прискорить обслуговування клієнтів.

У цілому, усі штопори підрозділяються на важільні й обертальні, які відрізняються по функціональних особливостях, силових витратах і вартості моделей.

Як вибрати й купити дешево штопор?

Ідеальний барний реманент запропонований для вас по самих доступних цінах в інтернет магазині Kagura. Скористайтеся зручним каталогом, щоб швидко відшукати підходящу саме вам модель – і купити професійний штопор у надійному магазині буквально за кілька хвилин.

Не знаєте, який виріб замовити із усього асортиментів? В Kagura для вас доступна онлайн консультація професіоналів, які відповідять на всі питання, допоможуть швидко зорієнтуватися в актуальній пропозиції – і не помилитися з вибором.

Тепер стати власником стильного й потужного штопора можна дуже легко. Довіртеся професіоналам, завдяки яким ваш бар заробить швидше, що не може не сподобатися відвідувачам і не позначитися позитивно на прибутку.

Штопори з Kagura від провідних вітчизняних і європейських виробників недорого – застава вашого успіху!