Столові прибори Sambonet (Італія)

Серед учасників італійського ринку столових приладів особливу нішу займає компанія Sambonet, випускаюча елітні їдальні прилади для ресторанів. Компанія Sambonet, історія якої почалася ще в дев'ятнадцятому столітті, на сьогоднішній день відома в багатьох країнах миру. Класика й сучасність від Sambonet – це вишукані лінії посуду, із крижаним шляхетним блиском металу й акуратним, легеням декором. Дизайнери італійської компанії постійно розробляють нові колекції й лінійки, витримані в різних стилях.

Завдяки безперестанному пошуку нових ідей, італійцям їсти чому здивувати своїх постійних і нових покупців

Різноманітність представлених ліній настільки велике, що вибрати свій ідеал серед безлічі прекрасних моделей буде досить складно. Але в цьому криється величезний плюс – будь-який, навіть самий вимогливий ресторатор знайде ті прилади, які були немов спеціально створені для його закладу!

Їдальні ножі, качани й ложки Sambonet не втратять свій металевий блиск при контакті з мийними засобами, до того ж вони прекрасно переносять перепади температур. Можливість інтенсивної експлуатації й довговічність столових приладів від Sambonet підтверджують заслужену репутацію фірми!