PORVASAL Іспанія

Компанія Porvasal перебуває в місті Валенсія (Іспанія). Цей виробник порцеляни, займає лідируюче положення на іспанському ринку й має широку мережу на головних експортних ринках.

Оригінальний неповторний дизайн виробів – результат роботи відомого іспанського дизайнера у світі посуду з порцеляни Ксімо Долі. Ця столова порцеляна відповідає найвищим стандартам якості для професійного використання. Увесь посуд проводиться при температурі випалу 1400°С и температурі глазурування 1200° С. Завдяки цьому порцеляна здобуває максимальну міцність і стійкість як до зовнішніх фізичних, так і хімічним впливам.

Porvasal сертифікований Міжнародною Організацією по Стандартизації (ISO) 9001. У процесі сертифікації ISO 2000 проводиться перевірка й контроль усіх куплених матеріалів, з метою контролю всіх можливих змін протягом виробничого процесу.

Porvasal тримає якість на найвищих рівнях, відносно не тільки зовнішнього вигляду, а також функціональних можливостей і міцності. Працює разом з (ITC) Технологічним інститутом Castellón (Іспанія), який має міжнародне визнання в Промисловості по виробництві кераміки й порцеляни, де їх знають як відповідальних за вдосконалення й розвиток даної промисловості по усьому світу.